Terviselaen

Terviselaen on tarbimislaen, mille saate oma tervise heaks kulutada. Tervise ja ilu laenu väljastatakse tagatiseta ja see aitab maksta vajalike tervishoiuteenuste eest osade kaupa. Teil on võimalik võtta just teile vajalik laenusumma, et maksta näiteks ravivahendite eest või ära elada sel ajal, kui te ei saa operatsiooni tõttu mõnda aega töötada.

 Arvatakse, et tervist ei saa osta, kuid tõhusat ravi on tänapäeva kliinikutest täiesti võimalik osta. Kallid operatsioonid ja ravimid, haige hooldus ja täiendavad tervishoiuteenused – kõike seda võib nii meil kui ka  meie lähedastel mingil ajal vaja minna.

Kahjuks võib selline vajadus tekkida täiesti ootamatult ja vajaliku summa kogumiseks või kokkusaamiseks pole lihtsalt aega,  eriti kui ravikuuriks on vaja välismaale sõita. Ja isegi kui tegemist on lihtsa iluoperatsiooni või hambaraviteenusega, võib kiiresti laenu vaja minna.

 Seetõttu tasub pöörata erilist tähelepanu tavapärastele mittesihtotstarbelistele tarbimislaenudele, mida vormistatakse kiiresti ning mis ei  nõua erilist asjaajamist ega suurt hulka tõendeid ja dokumente.