Virtuaalse krediitkaardi tegemine

Virtuaalne krediitkaart on “ühekordne” krediitkaart, mida on väga turvaline kasutada. Virtuaalne krediitkaart võimaldab tasuda ostude eest internetis kõikide kaupmeeste juures, kes aktsepteerivad makseid Visa kaartidelt. Kaart kehtib 40 päeva ning vormistamine maksab 0,64€. Antud kaart on sobilik inimesele, kellel igapäevaselt krediitkaarti vaja ei ole, kuid kes soovib midagi internetist tellida. Virtuaalne krediitkaart on Eestis saadaval vaid SEB klientidele.

Rohkema info saamiseks ning kaardi tellimiseks vajuta SIIA.

Ülaltoodud lingile klõpsates satud SEB Virtuaalkaardi lehele. Kaardi tellimiseks on lehe keskosas nupp Telli virtuaalkaart.

Järgnevalt on vaja oma kontoga internetipanka sisse logida.

Olles oma kontoga sisse loginud, avaneb järgnev aken. Valida tuleb sobiv konto, millega soovite antud virtuaalkaarti siduda ning täita ära ka nõutud väljad oma isikuandmetega.

Lisaks tuleb valida ka sobiv limiit, mille ulatuses soovid tehinguid teha. Edasi vajuta nupule Sõlmin lepingu ning avaneval lehel palutakse sisestada koodikaardilt üks kood, et leping kinnitada (ID-kaardiga sisse logides tuleb leping digitaalselt allkirjastada).

Järgneval lehel saabubki kinnitus, et kaart on valmis! Siit leiad ka kaardiga seotud kõige olulisema info: kaardi numbri, kaardi turvatunnuse ning kehtivusaja, mis on vajalikud internetis maksete sooritamiseks.

Vaata ka:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress