Raamatute tellimine BookDepository-st

Eesti raamatupoodide suureks probleemiks on inglisekeelsete raamatute väike valik ning oluliselt kallimad hinnad võrreldes teiste riikidega. Nii ostavad paljud inimesed, kes tihedalt reisivad, omale meelepärased raamatud just välismaal olles. Mida teha juhul kui reisimine on harv ning soodsama hinnaga raamatute ostmine seetõttu probleemne?

Kõige lihtsam lahendus on BookDepository inglise keelsete raamatute e-pood. BookDepository saadab raamatuid Eestisse tasuta ja võrreldes Eesti raamatupoodidega on hinnavõit umbes 10%. Seega on välismaalt raamatute tellimisega võimalik säästa raha ning leida raamatuid, mida kohalikel poelettidel ei ole.

Maksimaalselt võtab saatmine Inglismaalt Eestisse kuni 10 tööpäeva ning raamatute valik suureneb iga päevaga.

1. Tellimine

Raamatute valimiseks ja ostmiseks ava BookDepository koduleht.

Raamatuid on võimalik leida vasakul olevate kategooriate alusel ning märksõnade, autori ja nime järgi otsinguribalt.

Kui Sa oled sobiva raamatu leidnud ning enne kui vajutad Add to Basket nuppu, siis keri lehel alla poole Other Books sektsiooni juurde.

Väga oluline on vaadata Other books sektsioonist, kas oled kindlasti saanud parima hinnaga otsitava raamatu. Jamie’s 15-Minute Meals raamatu puhul teisi pakkumisi ei ole, kuid paljude raamatute puhul võib leida lühiajalisi soodustusi või algsest hinnast paremaid pakkumisi.

Kui sobilik raamat parimaga hinnaga on valitud, tuleb järgmiseks vajutada Add to basket, peale mida avaneb pisike aken, mis võimaldab valida kas toodete edasist otsimist (Continue shopping) või maksmisele liikumist (Basket/checkout). Valides Continue shopping saab raamatuid edasi vaadata samalt lehelt, vajutades Basket/checkout avaneb uus leht.

2. Maksmine

Kontrolli kindlasti üle, et valitud raamat(ud) on õiged. Peale seda saad liikuda edasi maksmise juurde, mida on võimalik teha krediitkaardiga või PayPal’i kontoga.

Krediitkaardiga tasumisel ei ole vajalik registreerida kasutajaks, tuleb vaid lisada töötav e-maili aadress, kuhu saadetakse tellimuse kinnitus ning number selle jälgimiseks. Oluline on veelkord kontrollida paremal üleval Basket kastikesest, et tellimuses on vaid soovitud ja õiged raamatud.

Järgmiseks on vaja ära täita andmed Sinu aadressi  ja krediitkaardi kohta. Kui maksad krediitkaardiga esimest korda, siis loe SIIT, kuidas seda teha.

Valides maksmiseks PayPal’i konto, avaneb järgnev leht. Kui Sul ei ole krediitkaarti, siis loe siit, kuidas teha PayPal’i konto.

Vaata ka:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress