PayPal’i konto tegemine

PayPal on tasuta globaalne maksevahend, mis võimaldab teha online makseid kiirelt ja turvaliselt. Väga paljud online poed pakuvad võimalust tasuda ostude eest just läbi PayPal’i, mis muudab kogu protsessi kiiremaks ja lihtsamaks.

See õpetus baseerub Firefoxi browseril (erinevate browserite puhul võivad teatud asjad veidi erineda). Firefoxi saad endale arvutisse laadida SIIT.

PayPal’i pealehel ootab Sind üsna diskreetne vaatepilt.

Lehe ülaltäärest leiad nupu Sign Up, mis annab võimaluse luua uus kasutaja. Avaneval lehel antakse kaks võimalust – kas luua eraisiku- või ärikasutaja.

Antud juhul vajutame vasakpoolse Get Started nupu peale (samuti valida sobivaks asukohariigiks Eesti ning endale meelepärane keel).

Edasi jõuad enda isikliku info lehele. Sisestada tuleb oma e-posti aadress, nimi, kodune aadress ning ka telefoninumber (mida kasutatakse juhul, kui Sinu kontoga peaks tekkima mingisugune probleem).

Liikudes alla poole, leiad võimaluse siduda oma konto koheselt oma (virtuaalse) krediitkaardiga. Selleks tuleb teha linnuke kasti “Link my credit card so I can start shopping right away (recommended)” ning täita ära oma krediitkaardi andmed – number, aegumiskuupäev ning CSC (3 numbrit krediitkaardi tagaküljel või 4 pisikest numbrit esiküljel, kui tegu on American Express kaardiga). Kui Sa ei ole varem kokku puutunud krediitkaardimaksetega internetis, siis loe kindlasti vastavat postitust SIIT.

Samuti tuleb linnuke teha krediitkaardiandmetele järgnevasse kastikesse, et näidata oma nõusolekut PayPal’is kehtivate reeglitega. Jätkamiseks vajuta nuppu Agree and Create Account.

Vaata ka:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress